Klaipėdoje, balandžio 21-22 dienomis, vyko Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių iki 17 metų ir jaunimo iki 20 bei 23 metų čempionato finalinės varžybos. Jose dalyvavo penki Alytaus sporto rekreacijos centro sportininkai.

Pirmasis, iki 17 metų grupėje ir iki 50 kilogramų svorio kategorijoje, dalyvavo Mantas Ivanauskas, pademonstravęs kovingumą stūmimo veiksme ir jau antru bandymu užsitikrino trečią vietą bendroje įskaitoje. Norint pakilti į antrą vietą, štangos svorį reikėjo padidinti net aštuoniais kilogramais. Mantas surizikavo ir iškeldamas 65 kg sveriančią štanga iškovojo 2 vietą, vienu kilogramu aplenkdamas sportininką iš Šilutės. Priminsime, kad Mantas jau buvo iškovojęs 3 vietą, kovo mėnesį Simne vykusiame Lietuvos jaunių (iki 15 metų) čempionate.

Domantas Kastanavičius, to paties amžiaus grupėje, bet didesnio svorio kategorijoje (iki 94 kg), liko ketvirtoje vietoje su rezultatais: rovime – 85 kg, stūmime – 105 kg.

Svorio kategorijoje 105+ antrą vietą užėmė Povilas Mečajus (98 kg + 109 kg).

Jaunimo iki 20 metų amžiaus grupėje, Eismantas Keršys, svorio kategorijoje iki 94 kg užėmė antrą vietą. Jis 1 kilogramu aplenkė sportininką iš Klaipėdos, iškėlęs rovime 115 kg, stūmime – 143 kg ir dvikovėje surinko 258 kg.

Toje pačioje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 105 kg, trečią vietą iškovojo Ernestas Griškevičius (rezultatai: 110 kg + 133 kg, dvikovė – 243 kg).

Sportininkus varžyboms ruošia Alytaus sporto ir rekreacijos centro treneriai: Tadas Statkevičius ir Rimas Karalevičius.