Project Description

Tel: 8 663 76091
E. paštas: garbinaite@gmail.com
Kategorija: Sporto trenerė

Treniruočių grafikas Grupės sąrašas
Pirmadienis 13:30- 14:15 Gabija Lingevičiūtė
Kristupas Stanevičius
Dovydas Stanevičius
Jokūbas Bakūnas
Austėja Plotnikovaitė
Jokūbas Dulskas
Oskaras Šatas
Kajus Pisaravičius
Gustė Vaitulionytė
Augustas Stankauskas
Robertas Šleinota
Gustė Stočkūnaitė
Augustas Asadauskas
Antradienis 13:30- 14:15
Trečiadienis 13:30- 14:15
Ketvirtadienis 13:30- 14:15
Penktadienis 13:30- 15:00
Šeštadienis
Treniruotės vyksta: Baseinas, Naujoji g. 52; BFP salė.

Treniruočių grafikas Grupės sąrašas
Pirmadienis 17:15 – 18:00 Gustė Savukaitė
Tautvydas Jonynas
Kajus Česnuitis
Kornelija Žitkevičiūtė
Naglis Linkevičius
Aleksandras Jasas
Amelija Ivanauskaitė
Aras Balčius
Goda Mažeikaitė
Urtė Petraškaitė
Gustė Andriukevičiūtė
Nojus Mizara
Ugnė Raugalaitė
Kajus Naiduk
Goda Urbonaitė
Antradienis 16:30- 18:00
Trečiadienis 16:30- 17:15
Ketvirtadienis 16:30- 18:00
Penktadienis
Šeštadienis
Treniruotės vyksta: Baseinas, Naujoji g. 52; BFP salė.

Treniruočių grafikas Grupės sąrašas
Pirmadienis 14:15 – 15:45 Ignė Noreikaitė
Meda Kriaučialiūnaitė
Andrėja Skorbutė
Benas Skorbus
Arnas Bencevičius
Vanesa Kerevičiūtė
Taja Zagurskytė
Titas Mazaliauskas
Kajus Kačinskas
Otilė Šmidtaitė
Adomas Stankauskas
Aistė Mikalonytė
Deimantė Parulytė
Melita Remeikaitė
Miglė Degutytė
Vytė Minikauskaitė
Antradienis 14:15 – 15:00
Trečiadienis 14:15 – 15:00
Ketvirtadienis 14:15 – 15:00
Penktadienis 15:00- 15:45
Šeštadienis 10:00- 10:45
Treniruotės vyksta adresu: Baseinas, BFP salė

Treniruočių grafikas Grupės sąrašas
Pirmadienis 15:45 – 17:15 Paulina Morozaitė
Eglė Ančiukaitytė
Ugnius Vyšniauskas
Mangirdis Rulis
Irmante Kaširovaitė
Rūta Bubelytė
 Austėja Grabytė
Smiltė Makauskaitė
Laurynas Žadeika
Emelina Gurskaitė
Aivaras Želvys
Antradienis 15:00 – 16:30
Trečiadienis 15:00 – 16:30
Ketvirtadienis 15:00 – 16:30
Penktadienis 15:45 – 16:30
Šeštadienis 10:45 – 13:00
Treniruotės vyksta adresu: Baseinas, BFP salė