2017 m. Alytaus miesto geriausiųjų sportininkų dešimtukas

Brigita Virbalytė – Dimšienė
Brigita Virbalytė – DimšienėLengvoji atletika
Greta Gataveckaitė
Greta GataveckaitėPlaukimas
Ieva Jacevičiūtė
Ieva JacevičiūtėPlaukimas
Jūratė Česynaitė
Jūratė ČesynaitėŠaudymo sportas
Jūratė Vaičiūnienė
Jūratė VaičiūnienėSunkioji atletika
Karolis Girulis
Karolis GirulisŠaudymo sportas
Martyna Džapbarovaitė
Martyna DžapbarovaitėŠaudymo sportas
Gintautas Adamkevičius
Gintautas AdamkevičiusRankinis
Žygimantas Micevičius
Žygimantas MicevičiusRankinis
Grantas Vasiliauskas
Grantas VasiliauskasKrepšinis

ASRC 2017 m. Individualių sporto šakų geriausiųjų sportininkų dešimtukas

Ignas Mečajus
Ignas MečajusDziudo
Trenerė: Ramunė Aleknavičienė
Martyna Džapbarovaitė
Martyna DžapbarovaitėŠaudymo sportas
Treneris: Česlovas Pavilonis
Ieva Jacevičiūtė
Ieva JacevičiūtėPlaukimas
Treneris: Kęstutis Margevičius
Gabija Mankauskaitė
Gabija MankauskaitėPlaukimas
Treneris: Kęstutis Margevičius
Gustas Kirkliauskas ir Žymantė Bernatavičiūtė
Gustas Kirkliauskas ir Žymantė BernatavičiūtėSportiniai šokiai
Trenerė: Lilija Bernatavičienė
Karolina Žuklijūtė
Karolina ŽuklijūtėDziudo
Treneris: Zenius Vencevičius
Ugnė Vaickelionytė
Ugnė VaickelionytėŠaudymo sportas
Trenerė: Asta Brusokienė
Ernestas Griškevičius
Ernestas GriškevičiusSunkioji atletika
Treneris: Rimas Karalevičius
Airijus Vitlipas
Airijus VitlipasBoksas
Treneris: Sergejus Golubevas
Dominyka Leskauskaitė
Dominyka LeskauskaitėLengvoji atletika
Treneris: Žydrūnas Leskauskas

ASRC 2017 m. Žaidimų skyriaus geriausiųjų sportininkų dešimtukas

Grantas Vasiliauskas
Grantas VasiliauskasKrepšinis
Treneris: Sigitas Krukis
Dominykas Kerevičius
Dominykas KerevičiusVandensvydis
Treneriai: Artūras ir Tomas Vainikoniai
Karolis Latauskas
Karolis LatauskasKanupolas
Treneris: Kęstutis Dambrauskas
Gustas Pultarackas
Gustas PultarackasTinklinis
Treneris: Artūras Sidaras
Laurynas Šickus
Laurynas ŠickusVandensvydis
Treneriai: Artūras ir Tomas Vainikoniai
Tautvydas Petrušauskas
Tautvydas PetrušauskasRankinis
Treneris: Eugenijus Gimbutas
Saulė Mikelionytė
Saulė MikelionytėKrepšinis
Trenerė: Irena Špiegienė
Iveta Rutkauskaitė
Iveta RutkauskaitėFutbolas
Treneris: Robertas Klimavičius
Arnas Lubauskas
Arnas LubauskasRankinis
Treneris: Eugenijus Gimbutas
Armantas Žigas
Armantas ŽigasFutbolas
Treneris: Virginijus Sinkevičius