Alytuje lapkričio 9 dieną vyko Lietuvos atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionato finalinės varžybos. Jose dalyvavo du Alytaus sporto rekreacijos centro sportininkai. Lengviausioje svorio kategorijoje iki 55kg dalyvavo Anicetas Čeponis išrovęs 67 kg sveriančią štangą rovimo veiksme užėmė 2 vietą, stūmimo veiksme išstūmęs  80 kg taip pat užėmė 2 vietą, bendroje sumoje surinkęs 147 kg iškovojo  antrą vietą. Tai jau trečiasis šio jauno sportininko laimėjimas suaugusiųjų čempionatuose.

Antrasis startavo Eismantas Keršys svorio kategorijoje iki 96 kg, rovimo veiksme, išrovė 120 kg, iškovojo trečią vietą ir vos kilogramu atsiliko nuo antros vietos sportininkui iš Anykščių. Stūmimo veiksme Eismantas  išstūmęs 150 kg taip pat iškovojo trečią vietą,  dvikovės sumoje surinko 270 kg ir užėmė trečią vietą. Sportininkus ruošia treneris Tadas Statkevičius.