Į varžybas buvo kviečiami Dzūkijos regiono stalo tenisininkai. Covid virusas praretino dalyvių gretas, taigi renginyje dalyvavo tik suaugę sportininkai iš Lazdijų. 12 atlečių moterų grupėje ir 17 – vyrų. Jie varžėsi asmeninėse, moterų ir vyrų dvejetų varžybose. Vyrų grupėje čempionu tapo Mantas Gardziulevičius. Finale jis 3-1 nugalėjo alytiškį Balį Minsevičių. Dėl trečios vietos kovėsi 13-metis Martynas Kaževa ir Mindaugas Isaikinas, bet nugalėjo didesnę patirtį turintis Mindaugas ir mačas pasibaigė rezultatu 3-0. Moterų grupėje, kaip ir tikėtasi, visas varžoves nugalėjusi stabiliais 3-0 rezultatais, čempione tapo Karina Ivanauskaitė. Antra vieta atiteko Rugilei Ivškaitei. Dėl trečios vietos kovėsi buvusios komandos draugės Akvilė Platochinaitė ir Rūta Šemetaitė – Vilčinskienė. Rezultatu 3-1 nugalėjo Akvilė. Vyrų dvejetų finale kovėsi Balio Minsevičiaus ir Nojaus Augustinavičiaus pora prieš Manto Girdziulevičiaus ir jo kolegos duetą. 3-1 rezultatu geriau pasirodė Nojus ir Balys. Trečią vietą iškovojo jaunieji Martynas Kaževa ir Deimis Zautra (3-1), nugalėję Joną Vigraitį ir Tomą Paulionį iš Lazdijų. Moterų dvejete čempionėmis tapo Karina Ivanauskaitė ir Akvilė Platochinaitė 3-0 įveikusios Rūtos Vilčinskienės ir Gintarės Ivoškaitės duetą. Trečią vietą iškovojo Laura Vitunskaitė ir Rugilė Ivoškaitė 3-0 nugalėjusios Medą Lugovik ir Mėtą Jegelevičiūtę. Dėl absoliutaus čempiono vardo kovėsi vienetų čempionai Karina ir Mantas. Dvikova baigėsi Karinos naudai (3:0). Asmeninių varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, o dvejetų nugalėtojai ir prizininkai – medaliais.