Gegužės 15-16 dienomis Rokiškyje įvyko Lietuvos jaunimo čempionatas. Jame dėl Lietuvos čempionų vardų kovojo šauliai iš Alytaus, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Biržų ir Rokiškio. Lietuvos jaunimo čempionu greitošaudos 8s,6s,4s pratime tapo Alytaus SRC sportininkas Povilas Gaušys (trenerė Asta Brusokienė), surinkęs 10 taškų finale. Antrą ir trečią vietą užėmė Vilniaus komandos atstovai Karol Belevič (7 taškai finale) ir Titas Pajarskas (2 taškai finale). Vilniečių trenerė Vida Zvicevičienė. Lietuvos jaunimo čempionu laisvo pavyzdžio pistoletu tapo Alytaus SRC sportininkas Ugnius Dzikunskas (trenerė Asta Brusokienė), surinkęs 508 taškus. Antrą vietą užėmė Karol Belevič iš Vilniaus (trenerė Vida Zvicevičienė), 506 taškai. Trečią vietą iškovojo Kauno Gajos atstovas Mykolas Giedraitis (trenerė Virginija Karandienė), 486 taškai. Taip pat Alytaus garbę gynė ir gerai varžybose pasirodė sportininkai: Ugnė Vaickelionytė, Edvinas Aponas, Linas Barzdžius, Nojus Bukleris, Agnė Pliaugaitė.