Kovo 13-14 d. Vilniuje vyko Lietuvos Jaunučių stalo teniso č-tas. Jame dalyvavo 32 stipriausi berniukai ir mergaitės. Alytui atstovavo 3 sportininkai Karina Ivanauskaitė, Deimis Zautra ir Martynas Kaževa. Sėkmingiausiai sužaidė Karina. Ji įtemtoje kovoje 2-3 pralaimėjo tik 1 susitikimą- pusfinalį vilnietei. Kovoje dėl 3 vietos reikėjo nugalėti dar 2 vilnietes. Karina tikslą pasiekė, iškovojo 3 vietą. Merginų dvejete Karina poroje su kauniete pergalingai keliavo iki finalo ir 2-3 įtemtoje kovoje pralaimėjo vilniečių porai, kurios asmeninėse varžybose užėmė 1 ir 2 vietas. Taigi iškovoti 2 medaliai, tai labai geras pasirodymas! Berniukai savo amžiumi 2 metais jaunesni. Jie iškovojo 22 ir 23 vietas už nugaros palikdami ne vieną stipresnį už save sportininką. Taip pat labai geri rezultatai!