Sausio 16 – 19 d.d. Vilniuje vyko tarptautinės šaudymo sporto varžybos „Polonia 2020″. Šiemet jose dalyvavo virš 260 šaulių iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos. Varžybos vyko pagal amžiaus grupes, o galutiniame finaliniame šaudyme dalyvavo 20 aukščiausius rezultatus pasiekusių sportininkų. Šautuvo rungtyje į finalinį dvidešimtuką papuolė net penki alytiškiai: Kęstutis Petniūnas, Rokas Petkevičius, Martyna Džapbarovaitė, Jūratė Česynaitė, Karolis Girulis ir viena Kauno atstovė. Finalinį šaudymą laimėjo sportininkė iš Vokietijos, antroje vietoje liko Karolis Girulis, o Jūratė Česynaitė 0,1 taško pralošė trečiąją vietą užėmusiai Estijos atstovei.

Šautuvo rungtyje, amžiaus grupėse alytiškiai buvo nepralenkiami. Vyrų grupėje Karolis Girulis – pirma vieta, Kęstutis Petniūnas – antras. Moterų grupėje Jūratė Česynaitė – pirma vieta. Jaunimo tarpe Rokas Petkevičius – pirmas, o Martyna Džapbarovaitė – trečia.
        Pistoleto rungtyje geriausiai pasirodė Kęstutis Bilius, kuris papuolė į finalinį dvidešimtuką. Kęstutis suaugusiųjų grupėje iškovojo antrąją vietą.