Šių metų gegužės 31 –  birželio 02 d. Estijoje vyko Baltijos taurės šaudymo varžybos, Lietuvos rinktinę šiame turnyre papildė būrys Alytaus šaulių, kurie iš kaimyninės šalies parsivežė daug apdovanojimų. Jūratė Česynaitė mažo kalibro šautuvo rungtyje šaudant iš trijų padėčių (klūpint, gulint, stovint) moterų grupėje iškovojo 2-ąją vietą, pneumatinio šautuvo rungtyje Jūratė užėmė 3-ąją vietą. Karolis Girulis nugalėjo pneumatinio šautuvo rungtyje bei mažo kalibro šautuvo rungtyje šaudant gulomis, šaudant iš trijų padėčių Karolis užėmė 3-ąją vietą. Ugnė Vaickelionytė nugalėjo šaudant pneumatiniu pistoletu bei mažo kalibro pistoleto pratime (30+30+30), taip pat bronzos medalį sportininkė iškovojo mažo kalibro pistoleto rungtyje (30+30). Nacionalinės rinktinės sudėtyje startavo ir kiti Alytaus šauliai, tai J.Karkauskaitė, P.Gaušys, E. Aponas, J.Blaškys, K.Bilius, U.Dzikunskas, kiekvieno dalyvio pasirodymas buvo labai svarbus dėl šalies surenkamų taškų siekiant iškovoti pereinamąją Baltijos taurę, kurią kasmet į savo šalį parsiveža šalis nugalėtoja. Šių metų Baltijos taurė liko Estijoje. Sveikiname sportininkus užėmusius aukštas vietas tarptautinio rango turnyre bei jų trenerius Č.Pavilonį ir A.Brusokienę.