Palangoje vyko Lietuvos ilgų metimų čempionatas, jaunimo, jaunių ir jaunučių pirmenybės. Tai vienos pirmųjų varžybų šiame sezone. Kartu su stipriausiais Lietuvos metikais jose dalyvavo ir Alytaus SRC jaunieji metikai treniruojami lengvosios atletikos trenerių Jono Baltrušaičio ir Kęstučio Giedraičio.
Kūjo metime moterų tarpe Klaudija Bieliauskaitė nusviedusi kūjį 41. 20 metro  iškovojo bronzos medalį  o tarpe jaunuolių merginų buvo antra. Matas Makaravičius varžėsi disko metimo rungtyje jaunuolių grupėje ir Matui pavyko laimėti antrąją vietą.
Netoli apdovanojimų pakilos  liko kūjo metikai jaunutis Domantas Švipas ( IV vieta) ir jaunimo grupėje Lukas Sabastijauskas (V vieta)  ir  disko metikas Tadas Rosčiupkinas (5 vieta)
Komandinėje įskaitoje Alytaus SRC metikai  didžiųjų miestų grupėje aplenkę Klaipėdą ir Šiaulius iškovojo garbingą 5 vietą.