Tradicija tapusiose paskutinėse 2018 metų Alytaus miesto šaudymo varžybose miesto
sportininkai džiugino puikiais rezultatais. Pneumatinio šautuvo rungtyje moterų grupėje nugalėjo
Jūratė Česynaitė, antrąją vietą pelnė Martyna Džapbarovaitė, vyrų grupėje nugalėjo Karolis
Girulis, trečiąją vietą išplėšė Kęstutis Petniūnas, ketvirtas liko Rokas Petkevičius, E. Simonaitis
bei M. Rafanavičius šį kart tenkinosi atitinkamai 9-ąja ir 11-ąja vietomis. Jaunimo merginų
grupėje D. Šimkūnaitė užėmė 9-ąją vietą, vaikinų – E.Adžgauskas užėmė 5-ąją vietą, R.
Zelianius – 9-ąją, A.Dusevičius – 11-ąją. Pneumatinio pistoleto rungtyje moterų grupėje antrąją
vietą iškovojo Lina Zajančkauskienė, vyrų grupėje Lietuvos finalinio šaudymo rekordą pagerinęs
Kęstutis Bilius tapo nugalėtoju, 9-ąją vietą užėmė Artūras Jermalavičius. Jaunimo merginų
grupėje 4-ąją vietą užėmė Ugnė Vaickelionytė, 7-ąją – J. Karkauskaitė, 9-ąją – B. Jarmalavičiūtė,
vaikinų – J. Blaškys užėmė 10-ąją vietą, U. Dzikunskas – 12-ąją, E.Aponas 13-ąją. Vaikų grupėje
pneumatinio pistoleto rungtyje alytiškių trejetukas U. Bručaitė, Ū. Jezerskaitė bei G. Eidukynaitė
pasidalino atitinkamai 5, 6 ir 7-ąją vietas, berniukų grupėje V. Krivida užėmė 5-ąją vietą, M.
Česnulevičius 8-ąją, L.Brazdžius – 10-ąją. Šaulius treniruoja A.Brusokienė A.Dženkaitytė,
Č.Pavilonis ir J.Budrys. Sveikiname sportininkus bei trenerius.