Šių metų liepos 7-8 dienomis Rokiškyje vykusiame Lietuvos šaudymo čempionate Alytaus miesto šauliai įrodė, jog yra geriausi Lietuvoje. Šautuvo rungtyje iš trijų padėčių (klūpint, gulint, stovint) šaudant iš 50 metrų atstumo nugalėjo Jūratė Česynaitė, toje pačioje rungtyje Martyna Džapbarovaitė pelnė 6-ąją vietą. Šaudant 60 šūvių gulomis nugalėtoja tapo Martyna Džapbarovaitė, antroje vietoje liko Jūratė Česynaitė. Vyrų grupėje rungtyje iš trijų padėčių nugalėjo Karolis Girulis, šaudant 60 šūvių gulomis Karolis užėmė 2-ąją vietą. Pistoleto rungtyje šaudant iš 25 metrų atstumo Lina Zajančkauskienė pelnė 3-ąją vietą, toje pačioje rungtyje vos per plauką nuo medalių liko Ugnė Vaickelionytė pelniusi 4-ąją  vietą.  Vyrų grupėje šaudant pistoletu iš 50 metrų atstumo 3-ąją vietą užėmė Artūras Jermalavičius, 4-oje pozicijoje liko Giedrius Biconas. Pistoleto greitošaudos rungtyje nugalėtoju tapo alytiškis Giedrius Biconas, 4-ąją poziciją užėmė Edgaras Cickevičius. Šaulių treneriai – Asta Brusokienė ir Česlovas Pavilonis. Didžiausi sveikinimai sportininkams bei treneriams!