Individuliose rungtyse nuskynę pergales Alytiškiai ir vėl įrodė, kad yra vieni geriausių
Lietuvoje. Pistoleto rungtyje (30+30) šaudant iš 25 metrų atstumo merginų grupėje pirmąją vietą
iškovojo Ugnė Vaickelionytė. Vaikinų grupėje greitošaudos pratime pirmąją vietą laimėjo
Povilas Gaušys, toje pačioje rungtyje vos per plauką nuo medalio liko kitas Alytaus miesto
atstovas Juras Blaškys, užėmęs 4-ąją vietą, suaugusiųjų grupėje Edgaras Cickevičius užėmė 3-ąją
vietą. Pistoleto rungtyje šaudant iš 50 metrų atstumo jaunimo grupėje Juras Blaškys užėmė 2
–ąją vietą, tame pačiame pratime Ugnius Dzikunskas pelnė 4-ąją vietą, suaugusiųjų grupėje
Giedrius Biconas užėmė 3-ąją vietą. Šaudant šautuvu iš 50 metrų atstumo gulomis moterų
grupėje nugalėtoja tapo Jūratė Česynaitė, to pačio pratimo jaunimo grupėje – Martyna
Džapbarovaitė. Šautuvo rungtyje iš trijų padėčių (klūpint, gulint, stovint) moterų grupėje pergalę
ir vėl iškovojo Jūratė Česynaitė, merginų grupėje – Martyna Džapbarovaitė. Šaulių treneriai –
Asta Brusokienė ir Česlovas Pavilonis. Didžiausi sveikinimai sportininkams bei treneriams!