Birželio 14–15 dienomis Alytuje pirmą kartą surengtas Lietuvos jaunučių-vaikų plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo net 397 sportininkai iš visos Lietuvos.

Labai smagu pasidžiaugti Alytaus plaukikais, kurie netik pateko į finalus,  bet ir po sunkios kovos išplėšė pergales ir gavo apdovanojimus. Paulius Stasionis 200m. nugara iškovojo sidabrą ir 100m nugara tapo bronzos nugalėtoju – Kęstučio Margevičiaus auklėtinis. Kita Alytaus sportininkė Eglė Ančiukaitytė 50m laisvuoju stiliumi laimėjo trečiąją vietą – Viktorijos Skroblienės auklėtinė. Taip pat čempionu tapo 200m krūtine Edvinas Kilmanas – Viktoro Janavičiaus auklėtinis. Taip pat į finalus pateko ir iki pergalės nedaug trūko Titui Pauliukui ( R.Garbinas), Vilgustei Gustaitytei (L.Kuprys), Austėjai Grabytei (V.Skrobliene), Augustui Padegimui (L.Kuprys), Laurynui Žadeikai (V.Skrobliene), Emiliui Kiauličiui (L.Kuprys), Emelinai Gurskaitei (V.Skrobliene).