Vasario 9-11 dienomis Lenkijoje (Pucke) vyko tarptautinės kulkinio šaudymo varžybos, kuriose savo meistriškumą įrodė geriausi Alytaus miesto šauliai.

Pneumatinio  šautuvo rungtyje dominavo Alytaus sportininkai, nesunkiai nurungę kaimyninių šalių šaudymo sporto atstovus. Pirmąją varžybų dieną šautuvo rungtyje suaugusiųjų grupėje dominavo Jūratė Česynaitė bei Karolis Girulis, iškovoję pirmąsias vietas. Jaunimo grupėje po įtemptos kovos Martyna Džapbarovaitė iškovojo antrąją vietą, Rokas Petkevičius pelnė ketvirtąją vietą. Pistoleto rungtyje suaugusiųjų grupėje Kęstutis Bilius užėmė penktąją vietą, jaunimo grupėje Ugnė Vaickelionytė užėmė 11 vietą.

Antroji varžybų diena Karoliui Giruliui atnešė ne tik pirmosios vietos apdovanojimą, bet ir naująjį Lietuvos rekordą. Jūratė Česynaitė suaugusiųjų grupėje iškovojo pirmąją vietą, jaunimo grupėje Martyna Džapbarovaitė – 2-ąja, Rokas Petkevičius – 3-iąją. Pistoleto rungtyje Kęstutis Bilius – 11-ąją, Ugnė Vaickelionytė – 4-ąją.  Paskutinę varžybų dieną geriausiai pasirodę šauliai dalyvavo komandiniame MIX finale. Burtų keliu išsitraukę savo kompanionus dėl rėmėjų prizų varžėsi visi Alytaus  atstovai. Džiugu, jog ant pjedestalo kartu su kolegomis iš Lenkijos stovėjo ir alytiškiai, pirmąją vietą iškovojo Karolis Girulis ir Okuniewska Julia, antrąją Martyna Džapbarovaitė ir Tokarz Paweł, trečiąją Jūratė Česynaitė bei Kowalevicz Maciej.

Pneumatinio šautuvo atstovus treniruoja Česlovas Pavilonis, o pistoleto – Asta Brusokienė.