Sausio 12-14 dienomis Vilniuje vyko tarptautinės kulkinio šaudymo varžybos POLONIA 2018, kuriose puikius rezultatus rodė geriausi Alytaus miesto šauliai. Pneumatinio šautuvo rungtyse dominavo Alytaus sportininkai, nesunkiai nurungę kitus Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos bei Baltarusijos šaudymo sporto atstovus.

Ant aukščiausios pakylos laiptelio šį kartą lipo Česlovo Pavilonio treniruojami du Alytaus miesto šauliai, šaudę suaugusiųjų grupėje – Jūratė Česynaitė bei Karolis Girulis.

Jaunimo grupėje prizines vietas užėmė į šaudymo sporto elitą besibraunantys jaunieji šauliai, taip pat Česlovo Pavilonio auklėtiniai. Martyna Džapbarovaitė iškovojo 2-ąją vietą, o Rokui Petkevičiui pavyko pasiekti 3-iąją vietą.

Garbingą, 16 -ąją vietą tarptautinėse varžybose pelnė Eimantas Simonaitis, treniruojamas Agnės Dženkaitytės.

Pneumatinio pistoleto atstovai taip pat džiugino puikiais rezultatais. Trečiąją vietą vyrų grupėje užemė Kęstutis Bilius. Justinas Stanevičius tenkinosi 17 vieta.

Jaunimo grupėje Ugnė Vaickelionytė bei Ugnius Dzikunskas užemė 14-ąsias vietas. Pneumatinio pistoleto atstovus treniruoja Asta Brusokienė.

Paskutiniąją varžybų dieną vykdomame super finale, kuriame šansą nugalėti turėjo tik geriausius rezultatus rodę sportininkai, šautuvo grupėje prizinę 3-iąją vietą užėmė Jūratė Česynaitė. Martyna Džapbarovaitė šį kartą liko 7-oji. Pistoleto rungtyje Kęstutis Bilius užėmė 6-ąją vietą.

Nuotraukoje iš kairės: Karolis Girulis ir Jūratė Česynaitė.