1977 metais Alytuje iškilęs didingas statinys – Sporto Rūmai, šiemet švenčia 40-ies metų jubiliejų. Po šio pastato stogu užaugo begalė profesionalių sportininkų, garsinančių Alytaus ir Lietuvos vardus visame pasaulyje. Sporto Rūmuose su gausybe įvairaus amžiaus sportininkų dirba beveik šimtas trenerių bei specialistų. Čia vyksta ne tik sporto varžybos, bet ir įvairūs pramoginiai-rekreaciniai renginiai: koncertai, mugės, parodos, konferencijos.

Gimtadienio proga, gruodžio 20 dieną, kviečiame Alytaus gyventojus ir miesto svečius aplankyti Sporto Rūmuose vyksiantį išskirtinį renginį. Jo metu pamatysite sinchroninio plaukimo komandos ir vandens aerobikos pasirodymus, lazerių ir šviesų šou ant vandens „sienos“, baidarių polo, vandensvydininkų bei plaukikų paruoštas programas. Ir tai dar ne viskas, nes žiūrovams ruošiama staigmena – Astos Pilypaitės muzikinis pasirodymas.

Įėjimas į renginį nieko nekainuoja, o pirmuosius atvykusius žiūrovus nudžiuginsime dovanomis. Įmonė „Saugios gerovės garantas“, kartu su Alytaus sporto ir rekreacijos centru, išdalins 100 vienetų nemokamų apsilankymų baseine, kur kiekvienas galės praleisti net po dvi valandas.

Laukiame Jūsų gruodžio 20 dieną, 18 valandą, Naujoji gatvė 52.