Lietuvos rajonų jaunių stalo teniso komandinėse pirmenybėse dalyvavo 2002 metais ir vėliau gimusios Alytaus sporto ir rekreacijos centro sportininkės. Savo amžiaus grupėje alytiškės iškovojo 3-iąją vieta.

Pogrupyje ASRC tenisininkės 1-3 pralaimėjo čempionėms iš Mažeikių, tačiau 3-2 nugalėjo Joniškio ir 3-0 Kauno rajono komandas. Finalinėje ketveriukėje 1-3 nusileido Akmenės komandai, bet 3-2 įveikė Vilkaviškio tenisininkių komandą. Bendroje įskaitoje surinkus vienodai taškų su vilkaviškietėmis, Alytaus komandai 3-iąją vietą lėmė tarpusavio rezultatas.

Alytaus komandoje akivaizdžiai lyderiavo Skaistė Trainavičiūtė, nugalėjusi ne vieną aukštesnį reitingą turinčią sportininkę.

Iš kairės: Skaistė Trainavičiūtė, Karina Ivanauskaitė, Aistė Trainavičiūtė ir trenerė Laima Bubnelytė