Spalio 27-29 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) vandensvydininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Halės mieste Vokietijoje. Turnyre varžėsi šešiolika vandensvydžio komandų, po aštuonias suaugusiųjų ir jaunučių amžiaus grupėse. Mūsų miesto vandensvydininkai dalyvavo jaunučių amžiaus grupėje, kurioje be mūsiškių žaidė: WSV Liudvigshafeno, SV Halės, SGW Brandenburgo, SWV Plaueno, WU Magdeburgo, HSG TH Leipcigo ir OSC Potsdamo vandensvydžio sporto klubų komandos.

Turnyre alytiškiai sužaidė penkias rungtynes, iš kurių tris laimėjo. 9:3 nugalėta SGW Brandenburgo komanda, 3:7 įveikta HSG TH Leipcigo ir 8:2 – WSV Liudvigshafeno. Tačiau, 5:6 pralaimėję turnyro šeimininkams Halės SV ir 5:14 nusileidę OSC Potsdamo klubo komandai, ASRC vandensvydininkai iškovojo trečiąją vietą. Rezultatyviausiai Alytaus komandoje žaidė „Putinų“ gimnazijos mokinys, komandos kapitonas, Justinas Rimašauskas.

Lapkričio 23-26 dienomis, Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vyks Baltijos jūros Šiaurės šalių jaunių ir jaunučių čempionatas. Tai bus puiki proga miesto ir Respublikos sporto visuomenei stebėti šios olimpinės sporto šakos aukšto lygio varžybas mūsų mieste.

Nuotraukoje ASRC vandensvydžio jaunučių komanda. Iš kairės: Kipras Morkevičius, Marijus Petkevičius, Justinas Rimašauskas, Tomas Šakinis, Danielius Guzas, Matas Platūkis, Donatas Beinoris, Lukas Jaruševičius, Oskaras Koruža, Adolis Malionis, Matas Kudarauskas, Žygimantas Remeškevičius, Adas Dapkūnas ir komandos treneris Tomas Vainikonis.