ASRC dziudo imtynininkai nesustabdomi, Lietuvos dziudo čempionate iškovoti dar šeši medaliai.

Spalio 13-14 dienomis, Kaune, Ignas Mečajus laimėjo aukso medalį. Miroslaviškė, Justina
Valvonytė, svorio kategorijoje iki 57 kilogramų pelnė bronzos medalį. Karolina Žuklijūtė (iki 48 kg) pirmą kartą tapo Lietuvos dziudo čempionato prizininke, iškovojo sidabro medalį. Sunkiame svoryje Ernestas Cikanavičius trečią kartą tapo Lietuvos bronziniu prizininku, įvykdė I daną ir užsirišo juodą diržą. Rokui Nenartavičiui (iki 100 kg) ir Donatui Saboniui (iki 90 kg) atiteko bronzos medaliai. Mantas Jakubavičius (iki 73 kg) liko penktas.

Lietuvos dziudo čempionate teisėjavo Alytaus dziudo federacijos garbės prezidentas Rimantas Liegus ir dziudo treneriai: Arūnas Valionis, Martynas bei Rolandas Lukoševičiai. Varžybas stebėjo Alytaus dziudo federacijos prezidentas Jonas Pikūnas.

Spalio 20 – 21 dienomis, Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyks XXIX dziudo turnyras, skirtas Lietuvos karininkui Antanui Juozapavičiui atminti. Į Alytų atvyksta 10-ties valstybių sportininkai. Varžybų pradžia – 10 valandą. Maloniai kviečiame apsilankyti.