2017 metus Alytaus lengvaatlečiai pradėjo varžybomis Panevėžyje, kur sausio 7 dieną vyko tarptautinės „Sprinto dienos“. Važiuota ne veltui, grįžta ne tuščiomis. Jaunimo tarpe, dvikovėje 60 m + 30 m įsibėgėjus, trenerio Žydrūno Leskausko auklėtinė Dominyka Leskauskaitė iškovojo sidabrą (60 m – 8.29 s, 30 m įsibėgėjus – 3.63 s). Dar vieną tokios pačios spalvos medalį ši sportininkė iškovojo estafetėje 2 x 50 m, kartu su komandos drauge Adrija Balažentyte, kurią treniruoja Vilma Rasiukevičienė. Merginos nuotolį įveikė per 12.9 sek. Jaunučių amžiaus grupėje Elonas Dalinskas, kurį treniruoja Vytautas Šmidtas, dvikovėje 60 m + 200 m iškovojo III-čią vietą (60 m – 8.12 s, 200 m – 25.82 s) ir džiaugėsi bronziniu apdovanojimu. Pačių jauniausių, vaikų amžiaus grupėje, Urtė Sakalauskaitė ir Urtė Jakutytė estafetės rungtyje (2 x 50 m) iškovojo III vietą (14.7 sek.) bei buvo apdovanotos bronzos medaliais. Jaunąsias sportininkes treniruoja Žydrūnas Leskauskas. Bronzos medaliais estafetės rungtyje jaunių amžiaus grupėje pasipuošė ir trenerio Vytauto Šmidto auklėtinės Dominyka Petraškaitė bei Deima Janušaitė. Merginos nuotolį įveikė per 13.5 sek.