Dziudo treneris Zenius Vencevičius pakvietė 2006 metų gimimo ir jaunesnius dziudistus į Kalėdinį turnyrą. Be alytiškių renginyje dalyvavo sportininkai iš Marijampolės, Kauno, Kauno rajono ir Jonavos. Per 100 dalyvių varžėsi skirtingose amžiaus ir svorio kategorijose. Trečdalį prizinių vietų išsidalino Alytaus kovotojai.
Amžiaus grupėje iki 10-ties metų, pirmas vietas iškovojo: Arminas Kuzmickas (svorio kategorija iki 34 kg), Saimonas Baliukonis (iki 55 kg), Titas Cickevičius (iki 60 kg) ir Radvilas Zubkovas (iki 46 kg). Antros vietos atiteko: Matui Kucevičiui (iki 26 kg), Tadui Baranauskui (iki 30 kg), Arėjui Bagdanavičiui (iki 34 kg), Armandui Blažaičiui (iki 42 kg) ir Matui Ališauskui (virš 60 kg). Trečias vietas iškovojo: Mantas Dumbliauskas (iki 30 kg), Airidas Šlaičiūnas (iki 34 kg), Orestas Bieliauskas (iki 38 kg) ir Dovydas Sviklas (iki 42 kg).
Amžiaus grupėje iki 8-nių metų, pirmas vietas iškovojo: Timas Cimbolas (iki 26 kg), Ąžuolas Kavolynas (iki 38 kg) ir Titas Nedzinskas (iki 34 kg). Antras vietas užėmė: Giedrius Kukalis (virš 42 kg), Rokas Retavičius (virš 42 kg) ir Tajus Babaičenko (iki 34 kg). Trečios vietos: Kajus Šlaičiūnas (iki 30 kg), Ugnius Bubelis (iki 34 kg) ir Rokas Retavičius (virš 42 kg).
Pačių mažiausių (gimusių 2010 metais ir vėliau) grupėje, pirma vieta džiaugėsi Ugnius Baliukonis, kovojęs svorio kategorijoje iki 35 kilogramų. Antros vietos atiteko: Žydrūnui Menkevičiui (iki 20 kg), Ignui Račkauskui (iki 20 kg) ir Simui Danilovui (iki 25 kg). Trečias vietas laimėjo: Erikas Micevičius ir Kajus Lukočevičius (iki 25 kg).
Mažuosius dziudistus po rungtynių aplankė Kalėdų senelis. Jis įteikė dovanas visiems turnyro dalyviams, o prizininkams – medalius ir diplomus.