Gruodžio 14 d. Kaune vyko atviros Lietuvos sporto universiteto studentų žiemos pirmenybės Zenono Šveikausko ir Alekso Stanislovaičio taurėms laimėti. Kartu su Lietuvos aukštųjų mokyklų studentais varžėsi ir Alytaus lengvaatlečiai. Individualiose rungtyse geriausiai sekėsi Dominykai Leskauskaitei (treneris Žydrūnas Leskauskas) ir Matui Česynui (treneris Vytautas Šmidtas). Dominyka šuolio į tolį rungtyje, nušokusi 5,15 m, iškovojo trečiąją vietą. Ant tokio pat garbės pakylos laiptelio lipo ir Matas, kuris varžėsi 600 m bėgimo rungtyje ir atkarpą įveikė per 1.30,50 min. Dar vieną apdovanojimą – sidabro medalį, iškovojo kita trenerio Vytauto Šmidto auklėtinė Dominyka Petraškaitė, kuri kartu su sportininkėmis iš Marijampolės ir Vilniaus raj. atbėgo antros estafetėje 800 m + 600 m + 400 m + 200 m.