Anykščiuose dvi dienas vyko Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, davusios startą visam plaukimo varžybų sezonui. Kol vieni sportininkai mušė asmeninius ir Lietuvos rekordus, kiti bandė pasivyti savo praeito sezono rezultatus. Anykščiuose dalyvavo dvi Alytaus komandos: Alytaus SRC, treniruojama Kęstučio Margevičiaus ir plaukimo klubas „Taškas“ (treneris Egidijus Kašėta). Sėkmingiausiai startavo APK „Taškas“ atstovė, Lietuvos sporto meistrė, Greta Gataveckaitė, iškovojusi tris pirmas vietas. Laisvojo stiliaus plaukimo rungtyse Greta pasiekė labai gerus rezultatus: 200 metrų nuplaukė per 2.06,00 min. ir 400 m. – 4.24,06 min. (asmeniniai geriausi Gretos pasiekimai) bei 800 m. – 9.08,57 min. Šie rezultatai garantavo Gretai patekimą į Lietuvos rinktinę, su kuria gruodžio mėnesį dalyvaus Danijoje vykstančiame Nordic plaukimo čempionate. Kandidatė į Lietuvos sporto meistrus Karina Janulevičiūtė užėmė antrą vietą. 400 metrų laisvuoju stiliumi ji nuplaukė per 4.36,70 min.
Tarp suaugusiųjų gerai startavo ir Alytaus SRC komandos jauniai. Jauniausia komandos plaukikė, Gabija Mankauskaitė, užėmė dvi antrąsias vietas plaukdama nugara. 100 metrų Gabija įveikė per 1.05,56 min., o 200 metrų – 2.24,26 min. Ieva Jacevičiūtė 400 metrų kompleksinį plaukimą (peteliškė, nugara, krūtine ir laisvuoju stiliumi) įveikė per 5.03,47 min. Už šį rezultatą ji taip pat apdovanota sidabro medaliu. ASRC komandos vaikinų rezultatai kuklesni: Paulius Dainauskas 200 metrų peteliške nuplaukęs per 2.18,20 min. užėmė 8 vietą, 100 metrų peteliške – 1.01,49 min. – 14 vietą. Adas Asajavičius 200 metrų laisvuoju stiliumi nuplaukęs per 2.03,56 min. buvo 15-tas, o 100 metrų kompleksu įveikęs per 1.02,79 min. užėmė 11 vietą.