Spalio 27 dieną vyko atviros Alytaus miesto jaunučių ir jaunių sunkiosios atletikos pirmenybės. Jose dalyvavo būrys Alytaus sporto ir rekreacijos centro sportininkų, o taip pat svečių iš Marijampolės, Vilniaus, Simno bei Jurbarko. Antras vietas Jaunučių iki 15 metų grupėje užėmė ir savo asmeninius rezultatus pagerino alytiškiai:
Astijus Masaitis svorio kategorijoje iki 42 kg išrovė 33kg ir pastūmė 42 kg štangą.
Anicetas Čeponis svorio kategorijoje iki 46kg – 39 kg ir 44 kg.
Mantas Ivanauskas svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo 3 vietą (39kg ir 55kg).
Dominykas Rutkauskas svorio kategorijoje iki 70 kg laimėjo 3 vietą (rovime 30kg ir 43 kg stūmime).
76+ kg kategorijoje Raidas Būžinskas užėmė 1 vietą (53kg ir 63kg).
Jaunių grupėje sportininkų vietos paskirstytos pagal Sinklerio taškų skaičiavimo lentelę.
285,35 taško surinko ir pirmą vietą iškovojo Eismantas Keršys, iškėles 110kg rovime ir 135kg stūmime.
3 vieta, už surinktus 248,47 taško, atiteko Ernestui Griškevičiui (rovime – 100 kg, stūmime 125 kg).
4 vieta – Domantas Kastanavičius (214,71 taškai, rovime 85kg ir stūmime – 100kg).
6 vieta – Edvinas Bojevas (207,84 taškai, 75kg ir 85kg).
7 vieta – Aurimas Kašėta (176,94 taškai, 70kg ir 97 kg).
Sportininkus pirmenybėms ruošė treneriai Tadas Statkevičius bei Rimas Karalevičius.