Data: 2026-05-26

Gegužės 23 d. Alytuje vyko šachmatų varžybos, skirtos Rimo Žebelio atminimui pagerbti. Į turnyrą susirinko gausus dalyvių skaičius iš įvairių miestų – Vilniaus, Kauno, Druskininkų, Marijampolės, Vilkaviškio, Prienų, Birštono ir Alytaus. Taip pat dalyvavo vienas šachmatininkas iš Lenkijos Punsko miesto. Iš viso buvo pakviesta apie 100 dalyvių, varžėsi 84 sportininkai.

Turnyre svečiavosi ir garbūs svečiai: Julius Sabatauskas, Jurgita Šukevičienė ir Jonas Armačiauskas.

Kovos vyko įvairiose amžiaus grupėse – vaikų, moterų ir senjorų įskaitose. Jauniausiųjų grupėse netrūko emocijų – netrūko nei džiaugsmo, nei ašarų, o partijos buvo itin atkaklios. Alytaus sporto centro šachmatininkai, treniruojami trenerio Valdo Kamandulio, pasirodė itin sėkmingai.

Suaugusiųjų grupėje pirmą vietą iškovojo Saulius Žiūkas (7 taškai iš 9 galimų).

12 metų grupėje nepralenkiamas buvo Nojus Kašėta (5 taškai iš 7 galimų). Mergaičių iki 12 metų grupėje nugalėjo Gabrielė Klimavičiūtė (4 taškai iš 7), antrą vietą užėmė Deimantė Keršulytė.

Berniukų 14 metų grupėje 2–3 vietas pasidalijo Rokas Murauskis ir Oskaras Dagys. 16 metų grupėje trečią vietą užėmė Arijus Rauluševičius.

18 metų berniukų įskaitoje nugalėjo Vincas Kristupas Pocevičius, antrą vietą užėmė Ignas Muzikevičius. Merginų įskaitoje antrą vietą iškovojo Deimanė Bartusevičiūtė, kuri taip pat treniruojasi pas trenerį Valdą Kamandulį ir šiuo metu mokosi Vilniuje.

Ypač sėkmingai pasirodė Alytaus Dzūkijos vidurinės mokyklos mokinės, treniruojamos Astos Vėraitienės, kurios 8 metų grupėje užėmė visas tris pirmąsias vietas: Luknė Eudukevičiūtė, Gabija Abromavičiūtė ir Sofija Dyachenko.

Visi sportininkai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, medaliais, taurėmis ir vaišėmis.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius su iškovotais medaliais!

 

Pasidalinkite šia naujiena savo mėgiamoje platformoje!