Data: 2026-05-26
Lietuvos U13 mergaičių rankinio čempionato finaliniame etape dėl R. Jansono taurės Alytaus sporto centro komanda, treniruojama Rasos Lugauskienės, sėkmingai užbaigė sezoną – iškovojo garbingą trečiąją vietą tarp stipriausių šalies komandų.
Turnyro metu mūsų komanda išsiskyrė drausminga gynyba, greitomis kontratakomis bei efektyviu poziciniu puolimu. Šie elementai leido sėkmingai konkuruoti su stipriausiomis varžovėmis ir užsitikrinti vietą prizininkų trejete.
Be komandinio pasiekimo, žaidėjos sulaukė ir reikšmingų individualių įvertinimų.
Geriausios komandos žaidėjos titulas skirtas Vanesai Matačinskaitei, kuri viso turnyro metu demonstravo lyderystę, stabilų žaidimą bei pelnė svarbius įvarčius lemiamomis akimirkomis.
Greta Noreikaitė pripažinta geriausia finalinio etapo vartininke. Jos puikus reagavimas, tinkamas pozicijos pasirinkimas ir svarbūs atremti metimai turėjo didelę įtaką komandos rezultatams.
Ypatingas įvertinimas – net dvi mūsų komandos žaidėjos pateko į simbolinę finalinio etapo žvaigždžių rinktinę:
Meda Kanapickaitė – geriausia centro žaidėja, puikiai organizavusi komandos puolimą ir diktavusi žaidimo tempą;
Ugnė Maleckaitė – geriausia linijos žaidėja, efektyviai išnaudojusi progas prie vartų ir tvirtai žaidusi kontaktinėse situacijose.
Alytaus sporto centro rankininkių komandos rezultatai rodo didelį potencialą ateityje siekti dar aukštesnių tikslų nacionaliniuose ir tarptautiniuose turnyruose. Sveikiname sportininkes ir jų trenerę su iškovotais bronzos medaliais!





