Data: 2026-05-13
Naujajame Elektrėnų baseine vykusiose „Regionų taurė 2026“ plaukimo varžybose Alytaus sporto centro komanda iškovojo 1 vietą. Šiose varžybose, kurios surengtos jau penktą kartą, dalyvavo beveik 400 plaukikų iš 21 plaukimo klubo.
Po dvejų metų dominavimo šiemet buvo nukarūnuota Marijampolės sporto centro komanda, likusi 2 vietoje. 3 vietą komandinėje įskaitoje užėmė Prienų sporto centro sportininkai. Alytaus sporto centro auklėtiniai surinko daugiausia taškų – 234,5.
Geriausiai šių metų varžybose pasirodė šie Alytaus sporto centro plaukikai:
▪ Gedimina Daugėlaitė – 1 ir 2 vietos
▪ Luka Skroblaitė – 1 ir 2 vietos
▪ Jokūbas Jonavičius – 1 vieta
▪ Ema Kastsiukovich – 1 vieta
▪ Guostė Šablinskaitė – dvi 1 vietos
▪ Džiugas Balčius – 2 ir 3 vietos
▪ Amanda Bruzgelevičiūtė – 2 vieta
▪ Emilis Kiauličius – 2 vieta
▪ Rapolas Bubnys – 3 vieta
▪ Paula Kastsiukovich – 3 vieta
▪ Nikita Kastsiukovich – 3 vieta
▪ Amanda Bruzgelevičiūtė, Jokūbas Jonavičius, Rokas Krikščiokaitis ir Amelija Bruzgelevičiūtė 4×50 m laisvuoju stiliumi estafetėje iškovojo 1 vietą
▪ Rapolas Bubnys, Ema Kastsiukovich, Emilis Kiauličius ir Deimantė Parulytė 4×50 m kompleksinės estafetės rungtyje taip pat iškovojo 1 vietą
Tarp visų merginų geriausiai pasirodė šios Alytaus sporto centro plaukikės:
2012–2013 m. gimusių grupėje Luka Skroblaitė iškovojo 2 vietą (893 taškai).
2014–2015 m. gimusių grupėje geriausia tapo Guostė Šablinskaitė, užėmusi 1 vietą (862 taškai).
Taip pat nemažai sportininkių pagerino savo asmeninius rekordus.
Sveikiname visus plaukikus ir jų trenerius: Viktorą Janavičių, Viktoriją Jančiauskę, Lionginą Kuprį ir Romą Garbiną.




