Data: 2026-06-01
Gegužės 29 dieną Kaune finišavo Lietuvos mergaičių U12 tinklinio čempionatas, kuriame šiais metais iš viso dalyvavo 15 komandų, iš jų dvi – Alytaus sporto centro: Alytaus SC-1 ir Alytaus SC-2.
Alytaus SC-1 komanda, treniruojama Sigutės Kažukauskaitės, po reguliariojo sezono savo pogrupyje užėmė antrąją vietą. Atkrintamosiose varžybose rezultatu 2:0 įveikė VMSM „Sostinės Tauras“ komandą ir iškovojo vietą finaliniame ketverte.
Finaliniame etape rato sistema varžėsi keturios komandos: Alytaus SC-1, ISTA Yellow, KSM „Startas“-1 ir KSM „Startas“-2. Alytaus SC-1 komanda sužaidė trejas rungtynes: 1:2 nusileido ISTA Yellow komandai, 0:2 pralaimėjo KSM „Startas“-1 ekipai ir 2:0 nugalėjo KSM „Startas“-2 komandą. Iškovojus vieną pergalę, galutinėje įskaitoje užimta trečioji vieta ir pelnyti bronzos medaliai. Naudingiausia komandos žaidėja pripažinta Luka Žilinskaitė.
Alytaus SC-2 komanda, sudaryta iš jaunesnių žaidėjų, po reguliariojo sezono savo pogrupyje užėmė penktąją vietą ir į atkrintamąsias varžybas nepateko.
„Labai džiaugiuosi mergaičių pasiekimais, jų nuosekliu darbu ir atsidavimu siekiant aukščiausių rezultatų“, – sakė komandos trenerė.
Sveikiname sportininkes ir jų trenerę su iškovotais bronzos medaliais čempionate!


