Data: 2026-06-02
Gegužės 30–31 dienomis Zarasų sporto centro salėje vyko Lietuvos U14 berniukų ir mergaičių rankinio čempionato finalinės varžybos.
Alytaus sporto centro mergaičių komanda, vadovaujama trenerės Laimos Kašėtienės, iškovojo trečiąją vietą ir pelnė bronzos medalius. Alytiškės 27:17 (11:7) įveikė Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro komandą, tačiau 20:27 (13:14) nusileido Kauno rajono sporto centro ekipai.
Alytaus sporto centro vaikinų komanda, nors ir nepralaimėjo nė vienų savaitgalio rungtynių, dėl prastesnio įvarčių santykio liko ketvirtoje vietoje. Alytiškiai 26:17 (14:11) nugalėjo Vilniaus SM „Sostinės taurą“ ir 28:21 (13:11) – Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro komandą.
Sveikiname trenerę ir jos auklėtines su iškovotais bronzos medaliais, o vaikinų komandą – su garbingai iškovota ketvirtąja vieta!





