Data: 2026-05-13

Alytaus sporto centro U12 mergaičių rankinio komanda, treniruojama Laimos Kašėtienės, sėkmingai startavo Eišiškėse vykusiose Lietuvos čempionato finalinėse varžybose ir iškovojo garbingą 2 vietą.

Finalinis etapas buvo kupinas įtampos ir stiprių emocijų – susitiko pajėgiausios šalies U12 komandos. Nepaisant didelės konkurencijos, Alytaus merginos sužaidė lygiosiomis 22:22 (15:13) su Kauno r. SC-1 komanda ir iškovojo pergalę prieš Zarasų SC komandą rezultatu 34:29 (17:11). Sportininkės viso čempionato metu išlaikė susikaupimą ir ryžtą, o jų pastangos buvo vainikuotos sidabro medaliais.

Didžiuotis galima ne tik komandos pasiekimu, bet ir individualiais žaidėjų įvertinimais. Geriausios čempionato vartininkės titulas atiteko Gabijai Belijytei, kuri viso turnyro metu demonstravo puikią reakciją ir patikimą žaidimą vartuose. Tuo tarpu naudingiausia komandos žaidėja pripažinta Rustė Dubovikaitė – jos lyderystė ir indėlis į komandos rezultatus buvo itin svarbus.

Sveikiname Alytaus sporto centro rankininkes ir jų trenerę su iškovotais sidabro medaliais!

Pasidalinkite šia naujiena savo mėgiamoje platformoje!