Data: 2026-05-13

Gegužės 9–10 dienomis Prienų sporto centre vyko vienos svarbiausių sezono varžybų – Lietuvos aerobinės gimnastikos Nacionalinės A lygos čempionatas. Šis renginys subūrė stipriausius šalies sportininkus, o tarp jų ryškiai suspindėjo Alytaus sporto centro auklėtinės, treniruojamos trenerės Loretos Sabeckienės.

Didžiausią triumfą pasiekė jaunimo penketo komanda. Eivina Keblikaitė, Rustė Šalomovaitė, Samanta Sidaraitė, Atėnė Gečaitė ir Goda Aleksandravičiūtė iškovojo pirmąją vietą ir tapo Lietuvos Nacionalinės A lygos čempionėmis. Jų pasirodymas sužavėjo tiek teisėjus, tiek žiūrovus – tai buvo darnus, techniškas ir emocingas pasirodymas, vertas aukščiausio įvertinimo.

Puikiai pasirodė ir jaunių penketo komanda. Lėja Nemuraitė, Kamilė Turauskaitė, Viltė Radzevičiūtė, Dija Kaminskaitė bei Liepa Latauskaitė iškovojo penktąją vietą tarp stipriausių šalies komandų. Nors iki prizininkų pakylos šįkart šiek tiek pritrūko, merginos pademonstravo didelį potencialą ir ryžtą siekti dar aukštesnių rezultatų ateityje.

Po varžybų džiaugėsi sportininkių pasirodymais trenerė L. Sabeckienė: „Nuoširdžiai dėkojame sportininkių tėveliams ir visiems, kurie palaikė merginas viso sezono metu. Jų tikėjimas ir palaikymas – neatsiejama šių pergalių dalis.“

Sveikiname sportininkes ir jų trenerę su puikiu pasirodymu čempionate!

Pasidalinkite šia naujiena savo mėgiamoje platformoje!