Data: 2026-05-26

Gegužės 24 dieną Kaune vyko atviras Kauno dziudo klubo „Akira pavasario turnyras“. Jame dalyvavo ir šeši Alytaus sporto centro (ASC) jaunieji sportininkai, treniruojami Tomo Marcinkevičiaus.

Kai kuriems sportininkams tai buvo pirmasis startas, tačiau nepaisant to, alytiškiams pavyko pasiekti puikių rezultatų – iškovoti net 6 medalius: 4 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos.

ASC sportininkų rezultatai:

2013–2015 m. gim.:

  • Vakarė Skidzevičiūtė – 1 vieta, svorio kategorija iki 35 kg;
  • Austėja Marcinkevičiūtė – 1 vieta, svorio kategorija iki 42 kg;

2016–2017 m. gim.:

  • Kajus Skidzevičius – 1 vieta, svorio kategorija iki 36 kg;
  • Joris Kazakevičius – 3 vieta, svorio kategorija iki 30 kg;

2018–2019 m. gim.:

  • Titas Sarneckas – 1 vieta, svorio kategorija iki 22 kg;
  • Joris Vėjas Luobikis – 2 vieta, svorio kategorija iki 19 kg;

Sveikiname sportininkus, trenerį ir tėvelius su puikiu pasirodymu bei iškovotais medaliais!

 

Pasidalinkite šia naujiena savo mėgiamoje platformoje!