Project Description

Tel:
Kategorija: Lietuvos sporto treneris

Treniruočių grafikas Grupės sąrašas
Pirmadienis 17:00 – 18:30 Elvinas Barbaravičius
Ugnius Saulevičius
Žygimantas Babravičius
Deivydas Česynas
Einartas Aleksonis
Aurimas Taraila
Pijus Česnavičius
Dainius Levas
Haroldas Ratkevičius
Orestas Juškauskas
Karolis Rokas
Deividas Sipavičius
Benas Skripkiūnas
Lukas Šerkšnas
Antradienis 17:00 – 18:30
Trečiadienis 16:15 – 17:45
Ketvirtadienis 17:00 – 18:30
Penktadienis 16:15 – 18:30
Šeštadienis 9:00 – 11:15
Treniruotės vyksta adresu: „Volungės“ pagr. m-kla/Sp. R.

 

Treniruočių grafikas Grupės sąrašas
Pirmadienis 18:30 – 20:00 Vakaris Saldukas
Eivinas Žilinskas
Nojus Babrauskas
Mantvydas Lasata
Danielis Čerkauskas
Nojus Raibikis
Klaidas Sinkevičius
Kornelijus Pacukonis
Elvinas Pacukonis
Kornelijus Lilis
Lukas Mechedovas
Aistis Staselis
Justas Kulda
Tadas Dobrovolskis
Antradienis 18:30 – 20:00
Trečiadienis 17:45 – 20:00
Ketvirtadienis 18:30 – 20:00
Penktadienis 18:30 – 20:00
Šeštadienis 11:15 – 13:30
Treniruotės vyksta adresu: „Volungės“ pagr. m-kla/Sp. R.

VARŽYBŲ TVARKARAŠČIAI IR REZULTATAI

  • Apie komandą
  • Apie komandą
  • Apie komandą

jaunučių vaikinų U-15 (gim 2002m) Komanda I Lietuvos čempionatas B divizionas



Rezultatai

wdt_IDSezonasEtapasNrKomanda1234567TaškaiVieta
1 2016-2017 Etapas 1 1 Alytaus SRC-I 102-49 75-25 87-83 112-27 99-42 81-66 63-39 111-25 13-39 18 1
5 2016-2017 Etapas 1 2 Alytaus SRC-II 49-102 25-75 47-113 17-104 18-99 54-71 24-89 26-104 26-77 37-109 33-85 11 7
9 2016-2017 Etapas 1 3 Marijampoles ZSM I-,,Fildingas'' 83-87 113-47 104-17 109-47 80-31 66-46 76-53 71-54 101-39 17 2
12 2016-2017 Etapas 1 4 Marijampoles ZSM II,,Alvarsas'' 27-112 42-99 99-18 71-54 47-109 31-80 17-80 30-92 46-59 80-58 13 5
14 2016-2017 Etapas 1 5 Sostines KM II ,,Eurosportas.lt'' 66-81 89-42 46-66 53-76 80-17 92-30 46-40 66-45 84-37 78-25 17 3
16 2016-2017 Etapas 1 6 Sostines KM V ,,Mes rusiuojam'' 39-63 104-26 77-26 54-71 59-46 40-46 45-66 98-38 76-28 14 4
18 2016-2017 Etapas 1 7 Vilniaus KM III 25-111 39-113 109-38 85-33 39-101 58-80 37-84 25-78 38-98 28-76 12 6


Treniruočių grafikas Grupės sąrašas
Pirmadienis 18:30 – 20:00 Vakaris Saldukas
Eivinas Žilinskas
Nojus Babrauskas
Mantvydas Lasata
Danielis Čerkauskas
Nojus Raibikis
Klaidas Sinkevičius
Kornelijus Pacukonis
Elvinas Pacukonis
Kornelijus Lilis
Lukas Mechedovas
Aistis Staselis
Justas Kulda
Tadas Dobrovolskis
Antradienis 18:30 – 20:00
Trečiadienis 17:45 – 20:00
Ketvirtadienis 18:30 – 20:00
Penktadienis 18:30 – 20:00
Šeštadienis 11:15 – 13:30
Treniruotės vyksta adresu: „Volungės“ pagr. m-kla/Sp. R.